Tselluliidiraviks mõeldud aparaat Silk’n Silhouette

Tselluliidiraviks mõeldud aparaat Silk'n Silhouette

Tselluliidiravi 3 energiaallikaga: Bi-polaarne RF energia, LED valguse energia ja soojusenergia

249 Eur

Tselluliidiraviks mõeldud aparaat Silk'n Silhouette aitab Teil kodustes tingimustes efektiivselt tselluliidist vabaneda ja seda ilma kirurgilise sekkumiseta. Silk'n Silhouette kasutamisel paraneb Teie naha välimus-nahk omandab noorusliku välimuse ja muutub elastsemaks.

Tselluliidi raviks mõeldud seade Silk'n Silhouette põhineb revolutsioonilisel tehnoloogial HT™ (Home Tightening), mis ühendab endas kolme erinevat energiaallikat: Bi-polaarne RF energia, LED valguse energia ja soojusenergia.

 • Bipolaarne RF energia-pingutab nahka sügavamates kihtides ja hävitab tselluliiti naha välispinnal;
 • LED valguse energia: noorendab nahka ja taastab selle loomuliku tasakaalu;
 • IK soojusenergia: parandab naha välimust ja taastab selle elastsust. 

Silk'n Silhouette seadmel on unikaalne turvalisuse mehhanism, mis kaitseb nahka. Sellele on sisse ehitatud temperatuuriandur- integreeritud termostabilisaator, mis mõõdab naha temperatuuri Silkn' Silhouette abil teostatavate protseduuride ajal. Kõik, mida peate tegema, on kasutama masinat u 15 minutit ja seejärel tunnete, et nahk muutub soojemaks. Kui Te ületate soovitatavat aega või termiline andur näitab, et temperatuur naha pinnal on tõusnud 41 kraadini C, lülitab seade automaatselt soojusenergia välja. Kui nahk on jahtunud, võite protseduuri jätkata. Selline turvaline tehnoloogia kaitseb Teie nahka ja tagab selle, et nahk ei kuumene kunagi üle.

Silk'n Silhouette HT™ revolutsiooniline tehnoloogia sobib kasutamiseks kogu kehal, nt tuharatel, õlgadel, puusadel, reite sisemistel ja välistel külgedel:

 • See pinguldab nahka;
 • See vähendab tselluliidi väliseid ilminguid;
 • See vähendab keha mahtu;
 • Parandab naha struktuuri ja elastsust;
 • See taastab naha tasakaalu ja stimuleerib selle taastootmist.

Tselluliidiraviks mõeldud aparaati Silk'n Silhouette soovitavad arstid-dermatoloogid ja selle toimimise on heaks kiitnud ka erinevad tervishoiuasutused. Sarnaselt teistele Silk'n Silhouette toodetele, viidi ka selle puhul kliinilised uuringud läbi erinevatel kehaosadel. Teadlased jõudsid järeldusele, et Silk'n Silhouette seade on tselluliidiraviks ohutu ja see võimaldab saavutada soovitud tulemused lühikese aja jooksul.

Seadme Silk'n Silhouette abil saate kaasa pudeli erilise geeliga Slider. On väga oluline, et määriksite geeli õhukese kihina nahale enne protseduuri. Geel tagab selle, et aparaat liigub nahal kergelt ja kaitseb seda punetuse eest.

Komplekti kuuluvad:

 1. Aparaat tselluliidiraviks Silk'n Silhouette, 1 tk;
 2. Spetsiaalne geel Slider, 1 tk;
 3. Toiteadapter, 1 tk;
 4. Kasutusjuhend, 1 tk.
   

Sertifikaat CE.

Garantii 2 aastat.  

Osta: 249 Eur