Näonaha puhastushari Silk’n Pure

Näonaha puhastushari Silk'n Pure

Teil on palju vistrike, poorid on tugevalt laienenud või meigi eemaldamine on tülikas? Proovi seda professionaalset näonaha puhastamisseadet. Ideaalne igapäevaseks kasutamiseks

39.9000 Eur

Näonaha puhastamishari Silk'n Pure puhastab Teie naha, eemaldab mustuse ning ahendab suurenenud poore. Kasutades seadet Teie näonahk muutub pehmemaks ja säravamaks. Silk’n Pure eemaldab rohkem kui 6x efektiivsemalt meigi, võrreldes sellega kui teete seda käsitsi. Tänu sellele vähendate oluliselt ärrituse tekkimise võimalust. Iga päevaga Teie nahk muutub järjest siledamaks.

 

Professionaalne näonaha sügavpuhastus igapäev

Ilusalongides kasutatakse professionaalset varustust naha puhastamiseks. Nüüd saate seda teha samal tasemel ka kodus, kasutades Silk'n Pure. Seade on sobilik igapäevaseks kasutamiseks nii hommikul kui õhtul.

Kasutades seadet Teie nahk on nähtavalt rohkem tasakaalus, tervem ja värskem kui varem. Tänu sellele, et nahk on oluliselt sügavamalt puhastatud, mõjuvad ka kreemid ja seerumid oluliselt efektiivsemalt.

 

Vibreeriv ja pulseeriv režiim kahel kiirusel

Vibreeriv režiim aitab eemaldada mustuse ja meigi ning puhastab põhjalikult naha. Vibreerimine tagab, et mustuse osakesed raputatakse pooridest välja ja neid on võimalik eemaldada. 

Pulseeriv režiim paneb seadme kergelt põksuma ja masseerib nahka puhastamise ajal. See on väga lõõgastav peale pikka väsitavat päeva.

Mõlemat funktsiooni saab kasutada madalama ja kõrgema kiirusega.

 

Veekindel

Silk‘n Pure on veekindel, tänu sellele täiesti kasutatav dušši all või vannis. Hea võimalus aega kokku hoida, sest saate näo puhgastamise ühildada teise veeprotseduuridega.

 

Kasuta Silk‘n Pure üks minut ja su nahk on oluliselt ühtlasem!

Näopuhastamine ei pea võtma kaua aega. Silk'n Purel on nutikas taimer, mis automaatselt lülitab seadme välja kui sed aon kasutatud 1 minut.

Näo võime jagada kuueks osaks: otsimik, nina, lõud, parem ja vasak põsk ja kael. Seade suudab puhastada iga piirkonna 10 sekundiga. Kui seade minuti pärast välja lülitub, siis on nögu puhastatud. See funktsioon tagab, et ei kuluta liiga palju aega oma iluprotseduurile õhtul ja hommikul.

 

Kas oled valmis põhjalikuks näonaha puhastamiseks?

Tee Silk'n Pure hari kergelt kehasooja veega märjaks. Lisa väike kogus näopuhastusvahendit harijale. Vali sobiv funktsioon ja liiguta harja üle kogu näo. Seejärel loputa veega ja kuivata 

Vaata peeglisse, kindlasti märkad oma ilusamat ja siledamat näonahka. Silk'n Pure on parim viis alustada ja lõpetada oma päeva.

Osta: 39.9000 Eur