Fotoepilaatori desifintseerib Silk’n Cleansing Box™

Fotoepilaatori desifintseerib Silk'n Cleansing Box™

 Silk'n Cleansing Boxiga saab fotoepilaatori desinfitseerida enne igat uut kasutamiskorda. Jaoks Silk’n Infinity / Silk’n Glide

49 Eur

Sulle ei meeldi, et pead kellegiga oma seadet jagama? Soovid olla kindel, et protseduur on täielikult hügieeniline. Meil on Teile lahendus Cleansing Box™ puhastussüsteem, mis teeb fotoepilaatori desifintseerimise kergemaks kui kunagi varem.

Fotoepilaator on kasutamisel pidevalt otsekontaktis nahaga, selle tõttu vajab põhjalikku puhastamist peale igat kasutamiskorda. Silk’n Cleansing Box™ on väike, kaalult kerge ja on lihtsalt kasutatav kodus fotoepilaatori puhastamiseks.

Silk'n puhastussüsteem desinfitseerib fotoepilaatori 6-7 minutiga. Lihtsalt aseta fotoepilaator Silk’n puhastussüsteemi ja sinine ledvalgus, mis on tuntud oma antibakteriaalse mõju poolest, tagab selle, et mustus ja bakterid eemaldatakse tõhusalt. See võimalus teeb seadme jagamise tunduvalt mugavamaks.

Tegemist on Silk'n uuendusliku lähenemisega, teised kaubamärgid ei paku oma toodetele puhastussüsteemin nagu Silk'n Cleansing Box™.

Jaoks Silk’n Infinity / Silk’n Glide.

Seadme toiteallikaks on patarei (2×1.5V LR03 (AAA)).

Osta: 49 Eur