Fotoepilaator Silk’n SatinGlow 400.000

Fotoepilaator Silk'n SatinGlow 400.000

Kuni 400.000 valgusimpulssi, reguleeritava kiirusega protseduuride teostamine

249 Eur

Fotoepilaator Silk'n SatinGlow on mõeldud pikaajalise mõjuga karvade eemaldamiseks ja kasutab HPL (Home Pulsed Light) tehnoloogiat. Fotoepilatsiooni teostamiseks kodustes tingimustes Silk'n Glide aparaadiga võib kasutada impulsi režiimi või liuglemisrežiimi ning valgusallika moodulis on 400.000 valgusimpulssi. Töödeldava naha pinna suurus on 4 cm², tänu millele sobib see konkreetne fotoepilaatori mudel suurepäraselt väiksemates nahapiirkondades kasutamiseks.

Silk'n SatinGlow võimaldab reguleerida protseduuri teostamise kiirust tänu energia taseme kasutamisele, mis sõltub fotoepilaatori taaskäivitamisele kuluvast ajast impulsside vahel. Seetõttu, mida madalam on energiatase, seda vähem on energiat ja seetõttu kulub Silk'n Glide fotoepilatsiooni aparaadi kasutamiseks vähem aega.

Impulsi režiim on kõige sobivam meetod karvade eemaldamiseks, kasutades kõrgemat energia taset ning see aitab lisaks ka paremini kontrollida nahaga kokkupuute katvuse taset, vältimaks mõju samas kohas rohkem kui ühel korral ja juhuslikke impulsse.

Liuglemisrežiim sobib kõige paremini, kui kasutate madalat energiataset ja samuti juhul, kui vajate kiiremat protseduuri teostamist. Madalama energiataseme puhul, mis kulub masina taaskäivitamiseks impulsside vahel, on vaja vaid 1-1,5 sekundit, et luua uusi pidevaid impulsside ahelaid.

 • 1. energia tase – 1 impulss sekundis;
 • 2. energia tase – 1 impulss iga 1,5 sekundi järel;
 • 3. energia tase – 1 impulss iga 2,3 sekundi järel;
 • 4. energia tase – 1 impulss iga 3 sekundi järel;
 • 5. energia tase – 1 impulss iga 3,4 sekundi järel.

Silk'n SatinGlow  kaitseb Teie nahka. Karvade eemaldamine fotoepilatsiooni abil ei sobi loomulikult tumedamale ja päevitunud nahale. Fotoepilaatoril Silk'n SatinGlow on värvisensori funktsioon, mis määrab naha värvitooni ja võimaldab alustada protseduuri ainult juhul, kui naha värvus on sobiv. Tõeliselt unikaalne funktsioon, mis on seadmel olemas, annab Teile teada, kui nahk on liiga tume või päevitunud ja protseduur seetõttu Teile sobimatu.
  

Silk'n SatinGlow kaitseb Teie silmi. Fotoepilaatoril Silk'n  SatinGlow  on kaitseprillide funktsioon. Selle funktsiooni abil ei levi valgusimpulss kontaktis aplikaatori pinnaga värskes õhus. Seade töötab ainult siis, kui aplikaator on nahaga kontaktis.

Kogu karvade eemaldamise tsükkel fotoepilaatori abil kestab 18-24 kuud. Pikaajalisema mõju saamiseks karvade eemaldamisel võib teha teatud aja jooksul mitmeid protseduure Silk'n SatinGlow epilaatori abil.

 • Esimesed neli fotoepilatsiooni protseduuri viiakse läbi tavaliselt kahe nädalase vahega;
 • Viienda kuni seitsmenda protseduuri vahe on 4 nädalat;
 • Järgnevad fotoepilatsiooni protseduurid (8 ja järgnevad) viiakse läbi juhul, kui soovitakse pikaajalisi tulemusi karvade eemaldamiseks.

Komplekti kuuluvad:

 • Fotoepilaator Silk'n SatinGlow (baasseade ja aplikaator, ilma lampideta) – 1 tk;
 • Vahetatav valgusallika moodul (400 000 valgusimpulssi) – 1 tk;
 • Kasutusjuhend DVD-l – 1 tk;
 • Kasutusjuhend – 1 tk.

Sertifikaadid FDA, CE.

Garantii: 2 aastat.

Osta: 249 Eur