Fotoepilaator Silk’n Glide Xpress 300.000

Fotoepilaator Silk'n Glide Xpress 300.000

Hetkel turul saadaolev kõige kiiremini toimiv HPL™ karvaeemaldusseade

145 Eur

Kaks korda kiirem kui varasemad seadmed

Silk’n Glide Xpress sobib inimesele, kes peab karvaeemaldust tüütuks ja soovib, et see kiirelt tehtud saaks. Tänu seadme moodsatele detailidele jääb karvaeemaldusega seotud frustratsioon nüüd minevikku. Tulemuseks on 92% võrra vähem soovimatuid karvu pärast korrektset sessiooni.

Uuringutulemused näitavad, et Silk’n Glide Xpress eemaldab karvu peaaegu kaks korda kiiremini kui varasemad seadmed. See innovatiivne läbimurre muudab Glide Xpress seadme kiireimaks HPL™ karvaeemaldusseadmeks turul (alates 2015.a.) Nüüd on võimalik eemaldada soovimatud karvad kogu kehalt vähem kui 20 minutiga, ilma valu, ärrituse ja sekeldusteta. See on tehnoloogiline omadus,millele ükski teine karvaeemaldusseade vastu ei saa!

 • 1. energia tase – 1 impulss sekundis;
 • 2. energia tase – 1 impulss iga 1,25 sekundi järel;
 • 3. energia tase – 1 impulss iga 1,5 sekundi järel;
 • 4. energia tase – 1 impulss iga 1,7 sekundi järel;
 • 5. energia tase – 1 impulss iga 2 sekundi järel.


300 000 valgusimpulssi: vahetatavaid kassette pole vaja

Veel üks Glide Xpress 300 000 seadme eelis on selle võime teha vähemalt 300 000 valgusimpulssi: see on suurim võimsus Glide seerias. Tänu suurele hulgale impulssidele ei vaja Glide Xpress 300 000, erinevalt teistest turul olevatest seadmetest, vahetatavaid kassette, mis omakorda võimaldab palju säästa.

 

Suurepärane nii kogu kehale kui näole

Silk'n Glide Xpress 300 000 sobib karvaeemaldamiseks nii säärtelt, kaenlaalustest, bikiinipiirkonnast kui ka näolt. Seade on tõhus kuni 3 cm² käsitluspinnal. Liuglemismeetodit kasutades sobib seade suurte pindade, näiteks säärte, käsitlemiseks. Lihtsalt libista seade üle naha. Kui kasutate impulss-meetodit, sobib seade ka väiksemate alade, näiteks ülahuule, käsitlemiseks. Lihtsalt liigutage seadet iga impulsi järel, et iga kohta eraldi töödelda.

 • Impulsi režiim on kõige sobivam meetod karvade eemaldamiseks, kui kasutate kõrgemat energiataset. Lisaks aitab see paremini kontrollida kokkupuudet nahaga, vältimaks juhuslikke impulsse ja sama koha töötlemist rohkem kui ühe korra.
 • Liuglemisrežiim sobib kõige paremini, kui kasutate madalat energiataset ja samuti juhul, kui soovite protseduuri kiiremini teha. Madalama energiataseme puhul, mis kulub masina taaskäivitamiseks impulsside vahel, on vaja vaid 1-1,5 sekundit, et luua uusi pidevaid impulsside ahelaid. 

 

Sobib ka päevitunud nahale

Valgusimpulsil töötavaid karvaeemaldusseadmeid ei saa sageli kasutada päevitunud naha korral. Kuid selles suhtes on Glide Xpress 300 000 erinev. Silk'n Glide Xpressi puhul ei teki mingeid probleeme ka juhul, kui oled enne kasutamist päevitanud. Madalaim energiatase (1) on mõeldud just ohutuks kasutamiseks pärast päikese käes olemist või kui soovite päevitada kohe pärast protseduuri tegemist. Võite muretult kasutada Glide Xpressi pärast päevitamist, kuid kasutage kindlasti vaid kõige madalamat energiataset.

Silk'n Glide Xpress kaitseb Teie nahka. Fotoepilaatoril on värvisensori funktsioon, mis määrab naha värvitooni ja võimaldab alustada protseduuri ainult juhul, kui naha värvus on sobiv. Tõeliselt unikaalne funktsioon, mis on seadmel olemas, annab Teile teada, kui nahk on liiga tume ja protseduur seetõttu Teile sobimatu.

  

Silk'n Glide Xpress kaitseb Teie silmi. Fotoepilaatoril on kaitseprillide funktsioon. Selle funktsiooni abil ei levi valgusimpulss kontaktis aplikaatori pinnaga värskes õhus. Seade töötab ainult siis, kui aplikaator on nahaga kontaktis.

 

Targa Silk'n rakendusega ei unusta te kunagi oma sessiooni

Silk´n rakendus planeerib karvaeemaldussessioonid digitaalses graafikus ja meenutab automaatselt järgmise sessiooni aega. Selle abil saate kiirema tulemuse ning teil jääb rohkem aega meeldivamatele tegevustele!

Rakendus näitab ka karvaeemaldusprogressi teavet – näiteks, millist energiataset olete millistes keha piirkondades kasutanud – ning vastab kõige olulistematele küsimustele seoses sessioonidega. Käepärane ja multifunkktsionaalne!
 

    

 

Komplekti kuuluvad: 

 • Fotoepilaator Silk'n Glide Xpress – 1 tk.
 • Toiteallikas – 1 tk.
 • Kasutusjuhend – 1 tk.
 • Silk´n Glide Xpress komplekti kuulub ka lukuga kompaktkarp – 1 tk.

Sertifikaadid FDA, CE.
Garantii 2 aastat. 

Osta: 145 Eur