Fotoepilaator Silk’n Glide Unisex 200.000

Fotoepilaator Silk'n Glide Unisex 200.000

200 000 valgusimpulssi, sobilik nii mehele kui naisele – lihtsalt ideaalne seade paaridele. Kaasas on ka spetsiaalne puhastusvõimalus Cleansing Box™

139 Eur

Fotoepilaator Silk’n Glide Unisex 200.000 on esimene HPL (eng. Home Pulsed Light) fotoepilaator, mis on mõeldud nii meestele kui ka naistele koduseks kasutamiseks. Sarnaselt teiste Glide seera toodetega on Silk’n Glide Unisex töödeldava ala suuruseks 3 cm2, tänu millele on seadet mugav kasutada nii näol kui ka teistes keha piirkondades.

Seadme võimsus on 200000 valgusimpulssi. Seda on küllaldaselt pikaks ajaks, isegi siis kui jagad seadet kaaslasega.

 

Cleansing Box™ desinfitseerib seadme enne igat kasutamiskorda

Sulle ei meeldi, et pead kellegiga oma seadet jagama? Soovid olla kindel, et protseduur on täielikult hügeeniline. Meil on hea uudis – uus Silk’n Glide Unisex seadmele on lisatud ka Cleansing Box™ puhastussüsteem, mis teeb fotoepilaatori puhastamise kergemaks kui kunagi varem.

Lihtsalt aseta Silk’n Glide Unisex puhastussüsteemija sinine ledvalgus tagab selle, et mustus ja bakterid eemaldatakse tõhusalt. See võimalus teeb seadme jagamise tunduvalt mugavamaks.

 

Erinevad seadistused vastavalt vajadustele

Silk’n Glide Unisexi kasutades saad valida viie erineva energiataseme ning kahe režiimi vahel – impulsi – ja liuglemisrežiim.

  • Impulsirežiim kõige sobivam meetod karvade eemaldamiseks, kui kasutate kõrgemat energiataset. Lisaks aitab see paremini kontrollida kokkupuudet nahaga, vältimaks juhuslikke impulsse ja sama koha töötlemist rohkem kui ühe korra.
  • Liuglemisrežiim sobib kõige paremini, kui kasutate madalat energiataset ja samuti juhul, kui soovite protseduuri kiiremini teha. Madalama energiataseme puhul on vaja vaid 1-1,5 sekundit, et luua uusi pidevaid impulsside ahelaid.

Erinevate energiatasemetel puhul on valgusimpulsside arv erinev, mille kaudu saab reguleerida protseduuri pikkust. Madalamal energiatasemel on impulsside laadimine kiirem ja selle tõttu võtab ka kogu protseduur vähem aega:

  • 1 energiatase – 1 impulss sekundis;
  • 2 energiatase – 1 impulss iga 1,5 sekundi järel;
  • 3 energiatase – 1 impulss iga 2,3 sekundi järel;
  • 4 energiatase – 1 impulss iga 3 sekundi järel;
  • 5 energiatase – 1 impulss iga 3,4 sekundi järel;

 

Ohutus on oluline

Silk’n Glide Unisex turvalisust ning efektiivsust on kontrollitud ning seade on kliiniliselt testitud. Testid näitasid, et Silk’n Glide Unisex on koduses keskkonnas ohutu kasutada.

Sarnaselt teistele Silk’n fotoepilaatoritele, on ka Silk’n Glide Unisex värvisensori ja kaitseprillide funktsioon, selle funktsiooni abil ei levi valgusimpulss kontaktis aplikaatori pinnaga värskes õhus. Seade töötab ainult siis, kui aplikaator on nahaga kontaktis.

Seadet ei saa kasutada loomulikult tumeda naha ja päevitunud naha korral korral. Järgnevast tabelist saad kontrollida oma naha ja karvade tooni sobivust.

Fotoepilaatori toiteallika võimsus on 220 V. Masina kaal – 700 g. Seadme valgusallika moodulit ei saa asendada.
 

Kogu karvade eemaldamise tsükkel fotoepilaatori abil kestab 18-24 kuud. Pikaajalisema mõju saamiseks karvade eemaldamisel võib teha teatud aja jooksul mitmeid protseduure Silk'n Glide Unisex fotoepilaatori abil.

  • Esimesed neli fotoepilatsiooni protseduuri viiakse läbi tavaliselt kahe nädalase vahega;
  • Viienda kuni seitsmenda protseduuri vahe on 4 nädalat;
  • Järgnevad fotoepilatsiooni protseduurid (kaheksa ja järgmised) viiakse läbi juhul, kui soovitakse pikaajalisi tulemusi karvade eemaldamiseks.

Protseduuride arv on individuaalne, mis sõltub paludest erinevatest bioloogilistest faktoritest kui ka karvakasvu mustrist. Mõned kasutajad saavutavad soovitud tulemuse kiiremini, teised aeglasemalt.

Vältimaks naha kuivust ja äritust, soovitame kasutada Silk'n body ihupiima, mis imendub hästi nahapooridesse, värskendab ja pehmendab nahka peale protseduuri.

 

Laadi alla tasuta rakendus, mis aitab protseduure paremini planeerida!

    

Osta: 139 Eur