Fotoepilaator Silk’n Glide 150.000

Fotoepilaator Silk'n Glide 150.000

Kuni 150.000 valgusimpulssi, reguleeritava kiirusega protseduuride teostamine

119 Eur

Fotoepilaator Silk'n Glide on mõeldud pikaajalise mõjuga karvade eemaldamiseks ja kasutab HPL (Home Pulsed Light) tehnoloogiat. Fotoepilatsiooni teostamiseks kodustes tingimustes Silk'n Glide aparaadiga võib kasutada impulsi režiimi või liuglemisrežiimi ning valgusallika moodulis on 150.000 valgusimpulssi. Töödeldava naha pinna suurus on 3 cm², tänu millele sobib see konkreetne fotoepilaatori mudel suurepäraselt väiksemates nahapiirkondades kasutamiseks.

Silk'n Glide võimaldab reguleerida protseduuri teostamise kiirust tänu energia taseme kasutamisele, mis sõltub fotoepilaatori taaskäivitamisele kuluvast ajast impulsside vahel. Seetõttu, mida madalam on energiatase, seda vähem on energiat ja seetõttu kulub Silk'n Glide fotoepilatsiooni aparaadi kasutamiseks vähem aega.

Impulsi režiim on kõige sobivam meetod karvade eemaldamiseks, kasutades kõrgemat energia taset ning see aitab lisaks ka paremini kontrollida nahaga kokkupuute katvuse taset, vältimaks mõju samas kohas rohkem kui ühel korral ja juhuslikke impulsse.

Liuglemisrežiim sobib kõige paremini, kui kasutate madalat energiataset ja samuti juhul, kui vajate kiiremat protseduuri teostamist. Madalama energiataseme puhul, mis kulub masina taaskäivitamiseks impulsside vahel, on vaja vaid 1-1,5 sekundit, et luua uusi pidevaid impulsside ahelaid.

  • 1. energia tase – 1 impulss sekundis;
  • 2. energia tase – 1 impulss iga 1,5 sekundi järel;
  • 3. energia tase – 1 impulss iga 2,3 sekundi järel;
  • 4. energia tase – 1 impulss iga 3 sekundi järel;
  • 5. energia tase – 1 impulss iga 3,4 sekundi järel.

Silk'n Glide kaitseb Teie nahka. Karvade eemaldamine fotoepilatsiooni abil ei sobi loomulikult tumedamale ja päevitunud nahale. Fotoepilaatoril Silk'n Glide on värvisensori funktsioon, mis määrab naha värvitooni ja võimaldab alustada protseduuri ainult juhul, kui naha värvus on sobiv. Tõeliselt unikaalne funktsioon, mis on seadmel olemas, annab Teile teada, kui nahk on liiga tume või päevitunud ja protseduur seetõttu Teile sobimatu.
  

Silk'n Glide kaitseb Teie silmi. Fotoepilaatoril Silk'n Glide on kaitseprillide funktsioon. Selle funktsiooni abil ei levi valgusimpulss kontaktis aplikaatori pinnaga värskes õhus. Seade töötab ainult siis, kui aplikaator on nahaga kontaktis.

Fotoepilaatori toiteallika võimsus on 220 V. Masina kaal – 700 g. Seadme valgusallika moodulit ei saa asendada.

Komplekti kuuluvad:
1. Fotoepilaator Silk'n Glide – 1 tk
2. Toiteallikas – 1 tk.
3. Kasutusjuhend – 1 tk.

Sertifikaadid FDA, CE.

Garantii 2 aastat.
 

Kogu karvade eemaldamise tsükkel fotoepilaatori abil kestab 18-24 kuud. Pikaajalisema mõju saamiseks karvade eemaldamisel võib teha teatud aja jooksul mitmeid protseduure Silk'n Glide epilaatori abil.

  • Esimesed neli fotoepilatsiooni protseduuri viiakse läbi tavaliselt kahe nädalase vahega;
  • Viienda kuni seitsmenda protseduuri vahe on 4 nädalat;
  • Järgnevad fotoepilatsiooni protseduurid (8 ja järgnevad) viiakse läbi juhul, kui soovitakse pikaajalisi tulemusi karvade eemaldamiseks.

Osta: 119 Eur