Elektriline kannariiv Silk’n MicroPedi

Elektriline kannariiv Silk'n MicroPedi

Tänu puhastusotsiku suurele kiirusele eemaldatakse kõik nahapaksendid efektiivselt

24.9000 Eur

Micro Pedi on kaasaskantav seade pediküüri jaoks, mille eesmärk on kõrvaldada jalgadelt nahapaksendid ja mis annab Teile taas võimaluse nautida siledat ja puhast nahka. Seoses suure puhastusotsiku kiirusega (30 pööret sekundis) eemaldatakse tõhusalt lõhenenud osaga kohad nahal ja kandadel.

Micro Pedi abil eemaldate nahapaksendid jalgadelt tunduvalt kiiremini kui tavalisi kaabitsaid kasutades. Lisaks sellele ei ole MicroPedi seadmel tera ja nii on selle kasutamine palju turvalisem ning kahjustuste oht nahale väiksem.

MicroPedi töötab 2 tavalise patarei AA abil. Pakett sisaldab ka kaht puhastusotsikut. Sinist kasutatakse eelkõige kareda naha raviks ning punast pehmema naha puhul.

Kasutage MicroPedi seadet ainult tervel kahjustamata nahal. Enne protseduuri peske nahka ja kuivatage. Kui protseduuri ajal nahk punetab sügavalt või tunnete valu, lõpetage protseduur koheselt.

Protseduuri tõhusus sõltub otseselt puhastusotsiku puhastamise taseme halvenemisest ja õigeaegsest väljavahetamisest. Kord puhastatud otsikuga on võimalik teostada mõnest kuni mitmekümne protseduurini, olenevalt kasutamise intensiivsusest ja puhastatavast alast.

Pärast seadme eemaldamist võib MicroPedi düüse puhastada voolava veel, kuid kogu seadet ei tohi vee alla panna. Enne seadme kasutamist tuleb see täielikult sissekogunenud veest kuivatada.

MicroPedi on mõledud ainult nahapaksendite eemaldamiseks nii jalgadelt kui kandadelt, ärge kasutage seda teistel kehaosadel. Ärge kasutage seadet, kui Teil on suhkrutõbi või vereringe puudulikkus. Kui seadet kasutab rohkem kui üks inimene, vahetage isikliku hügieeni eesmärkidel otsikud välja, kui teine inimene seadet kasutab.

Standardkomplekt sisaldab:

  • Elektriline kannariiv MicroPedi – 1 tk;
  • Puhastusotsik kareda naha jaoks – 1 tk;
  • Puhastusotsik normaalse naha jaoks – 1 tk;
  • Kasutusjuhend – 1 tk.

Sertifikaat CE.

Garantii 2 aastat.   
 

Osta: 24.9000 Eur