Aparaat puhtama naha saavutamiseks Silk’n ReVit Essential

Aparaat puhtama naha saavutamiseks Silk'n ReVit Essential

Teemant-mikrolihvimine näo efektiivseks noorendamiseks. Silk'n Revit'i uus mudel on mugavama disaini, parema hinna ning nüüd on võimalus kohe ka vahetavad pead varuks osta

49.9000 Eur

Mikrodermabrasioon – see on protseduur, mille käigus kiht-kihilt eemaldatakse õrnalt surnud naharakud. Teemandid, mis puhastavad nahka, kaitsevad seda ühtlasi põletike eest. Vaakumi abil eemaldatakse surnud naharakud töödeldud nahalt, aktiveerides samal ajal mikroringlust nahas, stimuleerides fibroplastide tekkimist kollageeni tekkimiseks ja elastiini moodustumiseks, mille tõttu nahk muutub elastsemaks.

Mikrodermabrasiooni käigus eemaldatakse kahjustatud ülemine kiht epidermisest. Pärast selle kihi eemaldamist aktiveerub hapniku ja toitainete ligipääs nahka ning tekivad uued kvaliteetsed naharakud.

Näopuhastusaparaat Silk'n ReVit Essential eemaldab surnud naharakud epidermisest (pealmine naha kiht) ja stimuleerib naha uuenemist. Seadme kasutamisel ahenevad poorid ja muutuvad näol vähem nähtavaks, paraneb naha elastsus, väheneb kortsude ja kurdude sügavus ning naha reljeef muutub siledamaks ja väheneb pigmendilaikude ning tumedate laikude hulk nahal. Pärast aktiivsete toimeainetega naha töötlemise protseduuri kasutatakse kosmeetilisi ja terapeutilisi kreeme, mis tungivad kergesti sügavamatesse nahakihtidesse, aidates kaasa uue ja tervema naha tekkimisele.

Mille poolest Silk'n ReVit Essential erineb teistest sarnastest seadmetest turul?

Erinevuseks on teemandid! Traditsioonilised kristall-mikrolihvimise masinad jätavad nahale alumiiniumoksiidi osasid, mis võivad ärritada silmi ja Teie nägu tundub tuhmim. Silk'n ReVit Essential kasutab teemantabrasiooni meetodit (koorimist), seega jääb Teile pärast seadme kasutamist nooruslik ja särav nahk!
 

Värskendage oma nahka Silk'n ReVit abil!


Komplekti kuuluvad:

  • Näopuhastusseade Silk'n ReVit Essential, 1 tk;
  • Puhastusotsik, 1 tk;
  • Lisa puhastusotsikud,  2 tk;
  • Filtri, 30 tk;
  • Toiteadapter, 1 tk;
  • Kasutusjuhend,  1 tk.
  • Sertifikaat CE.

Garantii 2 aastat.

Osta: 49.9000 Eur